среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 107
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

ФОТО: Никогаш ја немаме видено ваква – Цеца во бањарка и без шминка, а по тоа што го имаше на масата ќе полудите

ФОТО: Никогаш ја немаме видено ваква – Цеца во бањарка и без шминка, а по тоа што го имаше на масата ќе полудите

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ е во петтата деценија од животот и може да се пофали со завидна фигура и младешки изглед.

Токму поради тоа пејачката нема проблем да се прикаже себеси во опуштено издание во своите четири ѕидови.

Овој пат на својот Инстаграм профил објавила фотографија од собата во хотелот на која позира во бањарка, а на која нејзините долги нозе доаѓаат до израз.

Исто така, забележливо е дека пејачката на себе нема ниту грам шминка.

Најнови вести

Коронавирус