среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 25
home Познати

ФОТО: Неуморна трудница – трудничкото стомаче наѕира, а Тамара е нескротлива

ФОТО: Неуморна трудница – трудничкото стомаче наѕира, а Тамара е нескротлива

Македонската пејачка Тамара Тодевска неодамна потврди дека е бремена по втор пат.

Таа веќе ја има својата ќеркичка Хана со која често споделува заеднички моменти на социјалните мрежи.

И покрај бременоста, Тамара е нескротлива и настапува како порано.

Жива и енергична, танцува на сцената, а фотографија од својот настап објави и на Инстаграм, заедно со рапоерот Панчо од групата „ДНК“.

I ja te sakam ?❤?

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Најнови вести

Коронавирус