петок, 10. јули 2020. Вести денес: 52
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

ФОТО: Непознати за јавноста, ова се ќерките на Саша Матиќ

ФОТО: Непознати за јавноста, ова се ќерките на Саша Матиќ

Пејачот Саша Матиќ пред 16 години официјално стави потпис во матично и заплива во брачните води со Анѓелина која му роди две ќерки Александра и Тара.

Тие не се појавуваат на јавни случувања, ниту гостуваат во телевизиски емисии, а многумина не знаат како изгледаат неговите наследнички.

„Мојот компас, мојата инспирација, мојата љубов и поддршка, моето највредно во животот, моето семејство“ напиша Матиќ во описот на фотографијата на која се и неговите ќерки.

Фотографијата е направена на нивно заедничко патување.

Вистина.мк

Парламентарни избори 2020