петок, 29. јули 2022. Вести денес: 147
home Познати

ФОТО: Нејзините ќерки сите ги знаат- ова е синот на српската пејачка кој ретко се појавува во јавноста и има мрачно минато

ФОТО: Нејзините ќерки сите ги знаат- ова е синот на српската пејачка кој ретко се појавува во јавноста и има мрачно минато

Српската фолк-пејачка Зорица Брунцлиќ покрај трите ќерки Злата, Марија и Милјана има и син, Ѓорѓе, кој според пишаните медиуми, имал мрачно минато.

 

View this post on Instagram

 

#2020 #newyear #music #nonstop

A post shared by Djordje Tutic (@djordje_tutic) on

Ѓорѓе Тутиќ, кој Зорица го добила во првиот брак со Зоран Тутиќ, за разлика од познатата мајка, не се појавува често во медиумите, ниту ги сака.

 

View this post on Instagram

 

Happy New Year?? #happynewyear #newyear #love #family #home #2020

A post shared by Djordje Tutic (@djordje_tutic) on

Од друга страна, сака необичен начин на облекување, но и различни фризури.

 

View this post on Instagram

 

Mama❤ #wedding #mom #family #love

A post shared by Djordje Tutic (@djordje_tutic) on

 

View this post on Instagram

 

#mamasshelter #dinner #guitar #swag #slayer #black

A post shared by Djordje Tutic (@djordje_tutic) on

Коронавирус