петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 114
home Познати

ФОТО: Нејзините гради без градник не ги собира во ништо- Нивес провоцира на Инстаграм

ФОТО: Нејзините гради без градник не ги собира во ништо- Нивес провоцира на Инстаграм

Хрватската пејачка и модел Нивес Целзиус ова лето никако да престане да провоцира.

Таа фановите како и секојдневно ги почести со фотографија на која најмногу се израдуваа мажите.

Имено на Инстаграм таа сподели фотографија без градник на себе, а од глетката температурата не само што ја покачи, туку и ги препоти мажите.

Коронавирус