сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 37
home Познати

ФОТО: Не можеше потесно – Сека се појави во фустан кој „пукаше“ на неа

ФОТО: Не можеше потесно – Сека се појави во фустан кој „пукаше“ на неа

Познатата пејачка Сека Алексиќ, во ноќен клуб во Нови Сад се појави во комбинација која беше вистински рај за машките очи.

Во екстремно тесен фустан, но и краток ги привлече сите погледи.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Uskoro na sceni…❤️

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Коронавирус