сабота, 29. февруари 2020. Вести денес: 70
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Не изгледа како 17 годишно девојче- победничката на Гранд со голема трансформација

ФОТО: Не изгледа како 17 годишно девојче- победничката на Гранд со голема трансформација

Џејла Рамовиќ, откако победи во „Ѕвездите на Гранд“, направи летна турнеја, и успеа да замине на одмор со Марија Шерифовиќ во Шпанија, а сега 17-годишната пејачка и победничка се врати дома и сите ги изненади со трансформацијата на новата фотка на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DZEJLA RAMOVIC (@dzejlaramovic) on

Имено таа по победата потполно го промени својот изглед и започна брзо да расте, а со последните нејзини фотографии на Инстраграм таа покажа дека не изгледа како младо девојче кое има само 17 години.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DZEJLA RAMOVIC (@dzejlaramovic) on

 

View this post on Instagram

 

✨ 📸@maja_topcagic 💄@naidadjekic

A post shared by DZEJLA RAMOVIC (@dzejlaramovic) on