недела, 29. јануари 2023. Вести денес: 65
home Познати

ФОТО: Наташа Беквалац покажа што е љубов за неа

ФОТО: Наташа Беквалац покажа што е љубов за неа

Пејачката Наташа Беквалац времето го минува со своите наследнички Хана и Катја, а овој пат таа на социјалните мрежи сподели фотографија која ги разбуди емоциите кај обожавателите.

Убавата пејачка објави фотографија од малата Катја како си игра со кучето.

-Куче плус бебе е еднакво на љубов, искоментира Наташа под фотографијата.