понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Наташа Беквалац пиштол гола – Најпровокативна до сега

ФОТО: Наташа Беквалац пиштол гола – Најпровокативна до сега

Убавата пејачка од Нови Сад, Наташа Беквалац, спрема голем концерт во Штарк Арената на 14. Февруари, а го најави со видео на кое се појавува и пиштол гола покриена со пердува.

Наташа го запали Инстаграм со видеото.

 

 

View this post on Instagram

 

S.O.S.ZA LJUBAV 14.FEBRUAR 2020.ŠTARK ARENA …LOVE MADE ME DO IT!?

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Коронавирус