сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 20
home Познати

ФОТО: Наташа Беквалац ја покажа ќеркичката Катја, па ја избриша фотографијата

ФОТО: Наташа Беквалац ја покажа ќеркичката Катја, па ја избриша фотографијата

Пејачката Наташа Беквалац (37), пред нешто помалку од еден месец на свет ја донесе ќерката Катја.

Наташа неодамна со своите фанови на Инстаграм сподели фотографија со стапалата на бебето, но сега покажа и како Катја изгледа.

Новосадската барбика легнала на кревет и ја ставила својата љубимица во прегратка, а тој прекрасен момент овековечен е со фотографија.

Добила мноштво лајкови, но набрзо се предомислила и ја избришала фотографијата.

Најнови вести

Коронавирус