понеделник, 20. март 2023. Вести денес: 118
home Познати

ФОТО: Натали Грубовиќ со длабоко деколте и тантела

ФОТО: Натали Грубовиќ со длабоко деколте и тантела

Некогашната бинго девојка Натали Грубовиќ се појави на Српската модна недела во Нови Сад, која се одржува од  9-ти до 14ти октомври.

Поранешната лото девојка сподели Инстаграм стори како позира во убава модна комбинација, со длабоко деколте и со тантела.

loading...

Најнови вести