среда, 28. септември 2022. Вести денес: 175
home Познати

ФОТО: Натали Грубовиќ го прослави првиот роденден на ќеркичката, а кога ќе дознаете како се вика ќе останете во неверување

ФОТО: Натали Грубовиќ го прослави првиот роденден на ќеркичката, а кога ќе дознаете како се вика ќе останете во неверување

Познатата водителка и манекенка Наталија Грубовиќ го прослави првиот роденден на нејзината ќеркичка која го носи нејзиното име, односно и таа се вика Натали.

Роденеденската прослава била во еден познат ресторан во Нови Сад, а на неа присуствувале и нејзиното семејство од Скопје.

Најнови вести

Коронавирус