сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 23
home Познати

ФОТО: Наоми Кембел во метро во Њујорк се вози гола

ФОТО: Наоми Кембел во метро во Њујорк се вози гола

Најпозната манекенка од крајот на 80-те и 90-те години, Наоми Кембел во реклама за модната куќа „Валентино“ се вози сосема гола, покриена само со ташните кои таа ги рекламира. Со овие фотографии ја открива својата совршена фигура и докажува дека на секоја возраст изгледа совршено.

На својот инстаграм профил објави неколку фотографии кои не оставаат многу на имагинацијата. Погледнете ги необјавените фотографии од модната куќа „Валентино“:

 

 

Коронавирус