четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 86
home Познати

ФОТО: Наоми Кембел има 23 години помладо момче

ФОТО: Наоми Кембел има 23 години помладо момче

Гласините за љубовната врска меѓу Наоми Кембел (48) и Лиам Пејн (25), се точни, пишува британски „Сан“. Двојката е во контакт повеќе од два месеца и многу се вљубени еден во друг.

Младиот пејач наводно не може да поверува колку е среќен, а Наоми му помага во кариерата како модел и веќе го запознала со сите влијателни луѓе на светската модна сцена.

-Тој вели дека сексот им е неверојатен, открива пријател на Пејн за новинарите, додавајќи дека хемијата меѓу нив двајца навистина се гледа.

Парот неколкупати беше „фатен“ од папараци, а заедно патувале во Гана.

Не е тајна дека поранешниот член на „Уан дирекшн“ сака постари жени, а неговите пријатели велат дека во Наоми Кембел лудо се вљубил и не можел да поверува дека таа го избрала него.

Коронавирус