недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Наместо изолација, познатиот тенисер на журка со атрактивни хостеси- од нивното деколте ќе ви се заврти во умот

ФОТО: Наместо изолација, познатиот тенисер на журка со атрактивни хостеси- од нивното деколте ќе ви се заврти во умот

Се уште не се смируваат страстите по турнирот „Адриа Тур“ на кој неколку тенисери беа позитивни на Ковид-19. Ѓоковиќ. Чориќ, Троицки, Димитров имаа позитивни тестови, а и неколку тренери.

Српскиот тенисер е на удар на јавноста бидејќи беше организатор и покровител на турнирот.

Александар Зверев немаше позитивен тест. Но, сепак според правилата требаше да биде во изолација, а такво нешто и вети. Но, една недела подоцна тенисерот наместо дома во изолација, присуствува на луда журка со атрактивни хостеси.

Видеото беше објавено на Инстаграм, но потоа веднаш повлечено. Сепак, беше предоцна за тоа.

Коронавирус