четврток, 16. септември 2021. Вести денес: 59
home Познати

ФОТО: Накова во жешка предновогодишна фотосесија – ги распосла џиновските гради

ФОТО: Накова во жешка предновогодишна фотосесија – ги распосла џиновските гради

Атрактивната гевгеличанка Александра Накова направи фотосесија пред празниците.

Облечена во фустан кој ги истакнува нејзините облини, манекенката покажа со што располага.

Но, она што нај веќе им боде очи на нејзините следбеници на Инстаграм се нејзините големи гради кој речиси ќе и испаднат од длабокото деколте, погледнете:

Коронавирус