петок, 23. јули 2021. Вести денес: 134
home Познати

ФОТО: Накова вежба, а сите околу неа се потат- поранешната манекенка никогаш пожешка

ФОТО: Накова вежба, а сите околу неа се потат- поранешната манекенка никогаш пожешка

Поранешната манекенка Александра Накова од ден на ден изгледа се поубава и позгодна.

Сепак за такво тело треба и труд, па Накова отиде во теретана, па покажа како вежба.

Гевгеличанкста вежбаже , а сите околу неа се потеа,а ако се прашувате зошто, погледнете и самите и ќе ви стане јасно:

Коронавирус