петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 86
home Познати

ФОТО: Накова се разладуваше под туш, а мажите се потеа од глетката

ФОТО: Накова се разладуваше под туш, а мажите се потеа од глетката

Поранешната манекенка Александра Накова со нова жешка објава.

Имено Накова реши да се разлади под туш, но во прожирна наметка која ги „оцрта“ нејзините облини .

Влажна и во провокативна поза Накова ја вжешти атмосферата.

Локални избори 2021