петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 103
home Познати

ФОТО: Најубавата буцка ја покажа тангата на хуманитарен настан

ФОТО: Најубавата буцка ја покажа тангата на хуманитарен настан

Најпознатата плус сајз манекенка Ешли Греам (31) на хуманитарен настан во Њујорк се појави во фустан на преклоп што откри премногу.

На свечениот ручек наречен “Women Of Power” , кој во Њујорк го организираше списанието Variety, една од гостинските беше и плус сајз манекенката Ешли Греам.

Најпознатата плус сајз манекенска во светот за ручекот беше облечена во жолт фустан на преклоп , од каде во еден момент се појави тангата , што не остана незабележано од папараците.

 

View this post on Instagram

 

#ashleygraham

A post shared by Glamour Celebs (@glamour_celebs) on

На ручекот Ешли се дружеше со манекенката Џиџи Хадид (23), која вчера доби признание за својата работа во УНИЦЕФ. Беше наградена и новинарката на ЦНН, Кристијана Аманпур (61) , како и актерките Тараџи П. Хенсон ( 48) и Бет Мидлер (73).

 

View this post on Instagram

 

More from @variety! Thank you @cushnie for having size inclusive clothes and making me this incredible dress ☀️

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Коронавирус