понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 36
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Најпознатата српска пејачка покажа како изгледала како бебе

Познатата српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ разнежни многумина откако објави фотогрфаија од детството.

Пејачката е родена 1973, а музичката кариера ја започнала на 15 години.

Сега таа на својот Инстаграм профил покажа како изгледала како бебе.

Коронавирус