вторник, 28. јануари 2020. Вести денес: 0
home Познати

Фото: Најмладата светска милијардерка го покажа голиот задник

Фото: Најмладата светска милијардерка го покажа голиот задник

Нејзиниот задник го одзема здивот, најмладата милијардерка на светот се сликаше потполно гола.

Реалите ѕвездата на кланот Кардашијан – Џенер, младата Кајли Џенер на само 22 годишна возраст стана најмладата милијардерка на светот. Атрактивната Кајли редовно на социјалните мрежи објавува свои провокативни и секси фотографии.

Сега младата милијардерка во прегратка на својот партнер Тревис Скот се  фотографираше гола на новото издание на магазинот „Плејбој“.

Фановите на Кајли кои успеале да ги видат фотките се посебно воодушевени од фактот што нивната миленичка е потполно гола на фотографиите.

„Кога Хјустон ќе го сретне ЛА“,напиша Кајли под фотката која за помалку од 24 часа доби неверојатни 12 милиони лакови.