недела, 20. ноември 2022. Вести денес: 27
home Познати

ФОТО: На новата семејна фотографија за Велигден сите очи беа вперени во сопругата на Кајмакоски

ФОТО: На новата семејна фотографија за Велигден сите очи беа вперени во сопругата на Кајмакоски

Многу од познатите личности во Македонија објавија фотографии на социјалните мрежи за големиот христијански празник Велигден.

Таков е случајот и со семејството Кајмакоски.

Пејачот објави фотографија од своето семејство за празникот. Она што најмногу привлече внимание е тоа што неговата сопруга направила драстична промена.

Имено, манекенката Кристина од русокоса, сега е бринета. Во центарот на вниманието секако е малиот Давид, кон кој е насочена сета љубов и внимание од мама и тато, погледнете:

Hristos Voskrese ❤❤❤

A post shared by Daniel Kajmakoski (@daniel_kajmakoski) on

Коронавирус