среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 128
АКТУЕЛНО

Повторно над 2.000 заболени од коронавирус во земјава

home Познати

ФОТО: На настап се појави во секси костим – Карлеуша се сврте и го покажа бујниот задник

ФОТО: На настап се појави во секси костим – Карлеуша се сврте и го покажа бујниот задник

Атрактивната Јелена Карлеуша на настап во Цирих се појави како вистинска секси амазонка, во костим кој повеќе открива отколку што покрива, со што предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи.

Посебно возбудлив за публиката во Цирих беше крајот на настапот кога Карлеуша  го заврте грбот и го покажа бујниот задник во минијатурните гаќички.

Погледнете:

 

 

View this post on Instagram

 

Party time ? ???? @portoclubofficial

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најнови вести

Коронавирус