сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: На егзотична дестинација Борко и Николина Ристовски имаа голема причина за славење

ФОТО: На егзотична дестинација Борко и Николина Ристовски имаа голема причина за славење

Голманот на македонската ракометна репрезентација секој слободен момент го користи да ужива со сопругата Николина и синот Душан.

Деновиве тие уживаа во Палма де Мајорка, а споделија и неколку фотографии од нивните патувања на социјалните мрежи.

Она што беше нивна најголема причина за радост е првиот роденден на синот Душан. Среќната мајка објави фотографија на социјалните мрежи.

 

Коронавирус