понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 164
home Познати

ФОТО: Моника Белучи се промени- откако има 18 години помладо момче се облекува поинаку

ФОТО: Моника Белучи се промени- откако има 18 години помладо момче се облекува поинаку

Европската актерска дива Моника Белучи овие денови е главна атракција на филмскиот фестивал во Кан. Нејзиното 18. години помладо момче Николас Лефебвер ја подмладува. Моника покрај него евидентно го променила и начинот на облекување. Погледнете во галеријата за што станува збор:

Коронавирус