среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 90
Во живо

„Промените на дело“: Мицкоски во општина Петровец

АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

ФОТО: Моника Белучи го покажа 18 години помладото момче

ФОТО: Моника Белучи го покажа 18 години помладото момче

Познатата италијанска убавица Моника Белучи има нова љубов, а откако папараците ги „уловија“ заедно, фотографиите се шират вирално во интернет просторот.

Станува збор за 36 годишниот француски уметник Николас Лефевре, а нивните заеднички фотографии додека се во прошетка ги објави списанието Voici.

Секако, по објавата Инстаграм профилот на Николас стана доста актуелен, а дамите особено ја забележаа неговата манекенска појава.

Инаку, Моника има неуспешен брак со Винсент Касел од кој има две ќерки.

Вистина.мк