четврток, 16. септември 2021. Вести денес: 112
home Познати

ФОТО: Моника Белучи го покажа 18 години помладото момче

ФОТО: Моника Белучи го покажа 18 години помладото момче

Познатата италијанска убавица Моника Белучи има нова љубов, а откако папараците ги „уловија“ заедно, фотографиите се шират вирално во интернет просторот.

Станува збор за 36 годишниот француски уметник Николас Лефевре, а нивните заеднички фотографии додека се во прошетка ги објави списанието Voici.

Секако, по објавата Инстаграм профилот на Николас стана доста актуелен, а дамите особено ја забележаа неговата манекенска појава.

Инаку, Моника има неуспешен брак со Винсент Касел од кој има две ќерки.

Вистина.мк

Коронавирус