четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 11
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

ФОТО: „Мојот свет, мојата поддршка, моето сè“ – Антониа Гиговска сподели фотографија од мајка ѝ

ФОТО: „Мојот свет, мојата поддршка, моето сè“ – Антониа Гиговска сподели фотографија од мајка ѝ

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска на својот Инстаграм профил сподели фотографија од својата мајка, на која се гледа од кој пејачката ја наследила својата убавина.

„Мојот свет, мојата поддршка, моето сè“- напиша таа во описот на фотографија каде позира насмеана заедно со мајка си.

 

View this post on Instagram

 

my WORLD,my SUPPORT, my ALL,my MAMA?

A post shared by Antonia Gigovska (@antoniagigovskaa) on