сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 8
home Познати

ФОТО: Мислевте дека Џеј Ло е совршена? Па и не баш според оваа фотографија!

ФОТО: Мислевте дека Џеј Ло е совршена? Па и не баш според оваа фотографија!

Иако сите беа уверени дека светската музичка ѕвезда Џенофер Лопез е „совршена“ , таа сепак покажа дека е само една нормална и обична жена.

Додека поголем број од жените на секој начин го кријат целулитот, популарната Џеј Ло воопшто не е загрижена за него.

Џенифер тргна на голф и го покажа целулитот на нозете.

Џенифер и нејзиниот партнер Алес Родригез се фотографирани на еден терен за голф во Њујорк, на фотката Лопез е во кус шортц кој ги отрки нејзините „несовршени“ со целулит.

Најнови вести

Коронавирус