среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 183
home Познати

ФОТО: Минијатурното фустанче на Рита Ора и направи проблем

ФОТО: Минијатурното фустанче на Рита Ора и направи проблем

Рита Ора привлече внимание на париската Недела на модата , каде се појави со минијатурен фустан со кој тешко се движеше.

Убавата пејачка ги покажа сите атрибути во прекрасната креација, а нејзините бујни гради во фустанот изгледаа сензационално.

Рита имаше проблеми со одењето поради премногу краткиот фустан , а особено влегувајќи во автомобилот затоа што со секое мало движење ги откриваше задникот.

Рита го облече необичниот фустан со нараквици и фризура што им се допадна на нејзините обожаватели.

Најнови вести

Локални избори 2021