понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 178
home Познати

ФОТО: Милица Тодоровиќ ги покажа родителите – oд една фотографија ќе познаете од кога ја наследила убавината !

ФОТО: Милица Тодоровиќ ги покажа родителите – oд една фотографија ќе познаете од кога ја наследила убавината !

Пејачката Милица Тодоровиќ важи за една од најпопуларните пејачки на „Гранд“.

Иако Милица е на јавната сцена веќе 15 години, малкумина знаат како изгледаат нејзините родители.

Бидејќи пејачката е активна на социјалните мрежи, во една прилика на својот Инстаграм профил објави фотографија од нејзините родители, а сите заклучија дека Милица од нив ја наследила убавина, особено од мајка си.

Вака изгледаат родителите на Милица Тодоровиќ, кои ретко ги има во медиумите:

Моите најубави и најмили! Тато и мама, напиша Милица во описот на фотографијата. на споменатата социјална мрежа.

Извор: УБАВИНА И ЗДРАВЈЕ

Најнови вести

Коронавирус