среда, 3. март 2021. Вести денес: 153
home Познати

ФОТО: Милан Станковиќ бегал од полиција па бил тестиран за наркотици – пејачот шокиран ги објавил резултатите!

ФОТО: Милан Станковиќ бегал од полиција па бил тестиран за наркотици – пејачот шокиран ги објавил резултатите!

Откако Аца Лукас призна дека возeл под дејство на алкохол, пејачот Милан Станковиќ на својот Инстаграм откри дека и тој се сретнал и со полициски патроли.

Тој открива дека полицијата го бркала и го тестирала за присуство на наркотични средства, а резултатите ги споделил на својот инста „стори“.

Најнови вести

Коронавирус