недела, 27. септември 2020. Вести денес: 47
Во живо

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

home Познати

ФОТО: Миа Борисављевиќ во минијатурно бикини го помати умот на нејзините машки фанови

ФОТО: Миа Борисављевиќ во минијатурно бикини го помати умот на нејзините машки фанови

Популарната пејачка Миа Борисављевиќ е фотографирана во најпровокативно бикини.

На задоволство на нејзините машки фанови Миа позирала во бикини кое повеќе отктрива отколку што покрива.

Фотките на сексапилната пејачка за многу кратко време добиле илијадници лаккови и коментари.

Коронавирус