петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 147
home Познати

ФОТО: Мелани Грифит во долна облека- им пркоси на годините

ФОТО: Мелани Грифит во долна облека- им пркоси на годините

Мелани Грифит, која е на самиот почеток од својата седма деценија од животот, објави самослик, по којшто многумина следачи прокоментираа дека изгледа барем 20, 30 години помлада.

Глумицата на сликата, објавена на Инстаграм, е опкружена со својата колекција чевли, а е облечена само во новата облека на дизајнерите Симоун Харуш и Џејми Мизрахи.

Под објавата, таа испраќа пофалби и благодарности за новата колекција на нивниот бренд „Кит андергарментс“.

Коронавирус