среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 103
home Познати

ФОТО: Меган Маркл случајно го откри полот на второто дете?

ФОТО: Меган Маркл случајно го откри полот на второто дете?

Голем број луѓе се убедени дека принцот Хари и Меган Маркл „случајно“ го откриле полот на бебето во нивното најново појавување.

Тие се јавија од својот дом во Санта Барбара за да го промовираат „Аrchewell Audio”.

Вниманието го привлекол прстенот на раката на Меган кој бил со розов сафир, па токму поради неговата боја обожавателите сметаат дека Меган носи девојче.

Хари и Меган не се огласија на оваа тема, но неодамна објавија дека го очекуваат нивното второ дете.

Најнови вести

Коронавирус