четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

ФОТО: Меган Фокс не запира со скандалозните објави, направила дупка во комбинезон за да има односи

ФОТО: Меган Фокс не запира со скандалозните објави, направила дупка во комбинезон за да има односи

Меган Фокс направила дупка во комбинезон во пределот на меѓуножјето за да може да има интимни односи со своето момче.

Една од најубавите жени во светот не престанува да ја шокира јавноста. Меган Фокс и Машин ган Кели постојано ја провоцираат јавноста со нивните изјави, а сега убавицата откри нови детали.

Таа на социјалните мрежи се пофали со уште еден свој стајлинг, но објави и фотографија од преписка со стилистката и повторно ја шокираше јавноста.

Актерката ја прашува дали комбинезонот бил скап, бидејќи намерн направила дупка во пределот на меѓуножјето.

-Дали синиот комбинезон е скап. Направивме дупка кај меѓуножјето за да можеме да имаме се*с, признала Меган на што стилистката и одговорила:

-Те мразам. Ќе го поправам, одговорила Маив Рејли.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

 

Коронавирус