понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 154
home Познати

ФОТО: МЦ Стојан завршил во болница, ги шокираше обожаватели со објавената фотографија

ФОТО: МЦ Стојан завршил во болница, ги шокираше обожаватели со објавената фотографија

МЦ Стојан ги шокираше своите обожаватели кога на Инстаграм стори сподели фотографија од болничка постела.

Тој на главата има неколку преврзани рани, а во описот истакнал дека станува збор за слика која настанала пред три месеци, како и дека имал здравствени проблеми поради кои веќе некое време го нема на музичката сцена.

Тој нагласил и дека сега добро се чувства и подготвува нови песни. Со настапи, пак, почнува за десетина дена.

Најнови вести

Коронавирус