недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 49
home Познати

ФОТО: Марко Миљковиќ објави досега невидена фотографија, обожавателите воодушевени

ФОТО: Марко Миљковиќ објави досега невидена фотографија, обожавателите воодушевени

Познатиот учесник во реални шоуа Марко Миљковиќ, денеска е семеен човек. Тој е во брак со Луна Џогани со која ја имаат ќерката Миа.

Миљковиќ ги воодушеви своите обожаватели и следбеници на Инстаграм со со објава на фотографија од 1983 година кога е и роден.

Фотографијата, според коментарите, досега не била видена во јавноста, а Миљковиќ сега откри како изгледал кога бил бебе.

Луна, пак, по породувањето во неколку прилики истакнуваше дека нивната ќерка е мала копија на тато Марко.

 

Локални избори 2021