вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 136
home Познати

ФОТО: Марјана во краток тесен фустан со поза која одзема здив

ФОТО: Марјана во краток тесен фустан со поза која одзема здив

Позната македонска Лото девојка Марјана Станојковска добро знае кој е вистинскиот модел на „малиот“ црн фустан кој совршено стои на неа.

Секоја фотографија на Станојковска е празник за очи ама последните се во знакот на сексапилот, заводливоста, провокација. Таа позира во тесен црн кожен фустан по што следеа илјадници лајкови и коментари.

Коронавирус