четврток, 13. август 2020. Вести денес: 153
home Познати

Фото: Марјана Станојковска во „жежок“ костим за капење ги покажа своите атрибути

Фото: Марјана Станојковска во „жежок“ костим за капење ги покажа своите атрибути

Една од најубавите тв-лица во нашата земја, водителката Марјана Станојковска во последно време често знае да ги почести своите обожаватели со фотографии на кои позира во бикини

Ако кај некого карантинот донесе вишок килограми, кај Станојковска тоа не е случај. Очигледно таа вредно тренирирала и внимавала каква храна внесува.

Токму и поради тоа, водителката нема никаков проблем да го покаже своето тело.

Овој пат таа позираше во интересно бикини кое ги откри сите нејзини атрибути.

Коронавирус