петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Познати

ФОТО: Марјана Станојковска со нов имиџ, дали ќе ја препознаете?

ФОТО: Марјана Станојковска со нов имиџ, дали ќе ја препознаете?

Нашата позната ТВ водителка Марјана Станојкова, важи за една од најнегуваните дами од јавната сцена. Салоните за убавина секојдневно се нејзина локација за посета каде се разубавува.

Долгата руса коса е заштитен знак на Станојковска, која иако понекогаш знае да стави темна боја на перики, сепак нема храброст да ја обои косата во поинкава нијанса од русата.

Но, има храброст да ја исече косата пократко.

Тоа го стори деновиве и покажа на својот Инстаграм.

Екстензиите често ги користи, но нејзината природна коса сега е доста пократка од она што сме навикнале да ја гледаме.

Како ви се допаѓа во ова издание?

 

Вистина.мк

Коронавирус