четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 16
home Познати

ФОТО: Марјана сакаше да се покаже каква домаќинка е ама се „посрамоти“

ФОТО: Марјана сакаше да се покаже каква домаќинка е ама се „посрамоти“

Марјана успеа да ги насмее фановите на социјалната мрежа Инстаграм каде покажа каква домаќинка знае да биде.

Марјана барем реши ма своите следбеници да им открие нешто поинакво за себе.