петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 155
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Лозово

home Познати

ФОТО: Маријана Станојковска си ја зголеми устата – како ви се допаѓа повеќе

ФОТО: Маријана Станојковска си ја зголеми устата – како ви се допаѓа повеќе

Македонската Лото девојка Маријана Станојковска е една од ретките на македонската естрада која се грижи за својот изглед и секогаш изгледа беспрекорно. Освен тоа таа е секогаш во чекор со трендовите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Бидејќи нејзината професија бара од неа совршен изглед, таа се одлучи за мала корекрција на усните.

На новите фотографии објавени на нејзиниот Инстаграм профил може да се забележи дека Маријана си ја зголемила устата.

Што мислите вие, како подобро ѝ стои?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Коронавирус