четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 174
home Познати

ФОТО: Маријана го најави летото среде април во бикини на плажа, а кога ќе ги видите нејзините нозе ќе подзинете

ФОТО: Маријана го најави летото среде април во бикини на плажа, а кога ќе ги видите нејзините нозе ќе подзинете

Водителката Маријана Станојковска не чекаше долго и при првите сончеви зраци замина на плажа, максимално да го искористи времето.

На својот Инстаграм профил објави фотографија во костим за капење покрај песочната плажа и го најави летото кои ни претстои.

Погледнете:

Vitamin D #intotheblue

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA ? (@marjanamay) on

Коронавирус