недела, 4. декември 2022. Вести денес: 31
home Познати

ФОТО: Марија Шерифовиќ во прегратката на млад македонски пејач

ФОТО: Марија Шерифовиќ во прегратката на млад македонски пејач

Огнен Здравковски е момчето на чии настапи Македонија се гордее оваа сезона од „Ѕвездите на Гранд“.

Тој го воодушевува жирито од кое добива низа пофалби.

Еден од членовите на жирито е Марија Шерифовиќ.

Фотографија на која таа е во неговите прегратки, Огнен објави на социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус