понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 179
home Познати

ФОТО: Манекенката со своите усни и совршено тело ги излудува сите фудбалери- сега се фотографираше гола

ФОТО: Манекенката со своите усни и совршено тело ги излудува сите фудбалери- сега се фотографираше гола

Бројни фудбалери од италијанската Серија А се обиделе да ја заведат преубавата манекенка Ирена Берзеро, но таа досега сите ги одбила.

Иако веќе долго време е во светот на модата и моделингот, згодната Ирена целосно се разликува од своите колешки, а тоа го потврдува фактот што не ја интересираат згодни, богати и успешни фудбалери.

Заносната Италијанка се обидел да ја освои и Марио Балотели, додека бил на врвот на кариерата, но таа не ни помислила да му даде можност.

Ирена се прославила со провокативните фотографии кои ги објавува на својот Инстаграм профил.

Интересно, е тоа што објавува фотографии, а на ниту една не се гледа нејзиното лице. Меѓутоа, на нејзините фанови тоа не им пречи, затоа што се гледа и повеќе од доволно.

 

View this post on Instagram

 

I’m in love with the shape of you. #longhair #brunette #ireneberzero

A post shared by Irene Berzero (@ireneberzero) on

 

View this post on Instagram

 

Outfit of the day ? @ikrushcom #bluejeans #croptop #style #ireneberzero

A post shared by Irene Berzero (@ireneberzero) on

 

View this post on Instagram

 

Intimissimi, what else? ? @intimissimiofficial #intimissimi #italianlingerie #ireneberzero

A post shared by Irene Berzero (@ireneberzero) on

Коронавирус