сабота, 27. февруари 2021. Вести денес: 16
home Познати

ФОТО: Македонскиот пејачки пар ужива во Банско

ФОТО: Македонскиот пејачки пар ужива во Банско

Пејачката Антониа Гиговска и нејзиното момче, Иван Јованов од „Либеро бенд“ се на зимување во Бугарија.

Заљубениот пејачки пар ужива во Банско, а откако Иван објави заедничка слика од зимувањето, Антониа му остави коментар: „Душа моја“.

Тие двајца неодамна објавија дека се во врска и не престануваат да споделуваат заеднички фотографии.

Коронавирус