среда, 31. мај 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Македонскиот пејач објави фотографија со девојката, а фановите му порачаа- „поранешната ти беше подобра“

ФОТО: Македонскиот пејач објави фотографија со девојката, а фановите му порачаа- „поранешната ти беше подобра“

Македонскиот пејач Адам Лабунски, објави нова фотографија со својата девојка Џејлана Дачиќ, со која често на социјалните мрежи си искажуваат љубов и емоции.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Adam Labunski II (@adamlabunski) on

На новата фотографија со Џејлана тој доби критики од своите фанови за неговиот љубовен избор.

 

View this post on Instagram

 

?♥️

A post shared by Adam Labunski II (@adamlabunski) on

„Што ќе ти е муслиманка црни Адаме?“, „Ужас, Адаме, не е што е муслиманка туку погледни ја, на некои фотографии целосно е покриени, а не некои е гола. Поранешната девојка ти беше подобра“, се само некои од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

#mybaby

A post shared by Adam Labunski II (@adamlabunski) on

Освен негативните се најдоа и меѓу позитивните кои ја подржаа љубовта на Адам и Џелјна и истакнаа дека изгледаат прекрасно, а им посакаа и нивната љубов да трае вечно.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ?Džejlana Dacić? (@_dzejllana_) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ?Džejlana Dacić? (@_dzejllana_) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ?Džejlana Dacić? (@_dzejllana_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ?Džejlana Dacić? (@_dzejllana_) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ?Džejlana Dacić? (@_dzejllana_) on

Најнови вести