вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 110
home Познати

ФОТО: Македонскиот пејач ќе стане татко – го откри и полот на бебето

ФОТО: Македонскиот пејач ќе стане татко – го откри и полот на бебето

Македонскиот поп-пејач Дарко Илиевски кој живее на Флорида, на својот Инстаграм профил се пофали дека со сопругата Ивана чекаат бебе.

Тој со фотографија направена на една од плажите на Флорида откри дека ќе добие син.

-Најубаво чувсто на светот е кога секој ден те гледам како растеш. Растеш едно мало човече кое ќе биде наследник, плод на нашата љубов. Прво па машко. Ве сакам срциња мои, – напиша Дарко на својот профил на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Tropski Gorestini ?????????

A post shared by Darko Ilievski (@ilievskidarko) on

Најнови вести

Коронавирус