понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Македонскиот музички пар ја покажа ќеркичката- на кого личи малата Андреа? (ФОТО)

ФОТО: Македонскиот музички пар ја покажа ќеркичката- на кого личи малата Андреа? (ФОТО)

Македонските фолк пејачи Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред 6 месеци станаа родители на малата Андреа.

Тие често објавуваат фотографии од нивните приватни и работни ангажмани, но овој пат објави и од нивната ќерка.

Двајцата се пофалија дека 6-месечното девојче личи на нив, па погледнете и сами одлучете.

Коронавирус