вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 60
home Познати

ФОТО: Македонската водителка во провокативно издание, се соблече во бикини на плажа

ФОТО: Македонската водителка во провокативно издание, се соблече во бикини на плажа

Со подобрување на времето и доаѓање на потоплото лето, македонските јавни личности ја искористија приликата да заминат некаде на краток предсезонски одмор.

Македонската водителка на Канал 5, Јелена Спенџарска, одлучи празникот 1-ви мај да го спои со викендот, па заедно со нејзината сестра замина на пред летно одморање.

Јеца Спенџарска замина во Грција, се соблече во бикини и покажа како ужива среде плажа.

А водителката одлучи слободното време да го искористи и да прочита некоја добра книга.

Локални избори 2021